ROBOS Mühendislik

Hakkımızda

2007 yılında Trsim Ltd. Şti. ünvanıyla kurulan firmamız 2018 yılında unvan değişikliği yaparak Robos Mühendislik ünvanını almıştır.

ROBOS Mühendislik,  2007 yılından bu yana Denizcilik E. Müsteşarı Dr. Mustafa Korçak’ın koordinatörlüğünde geniş akademisyen ve uzman kadrosu ile başta denizcilik ve çevre konuları olmak üzere pek çok alanda sizlere en uygun çözümleri yaratabilmek amacıyla yüksek kalitede danışmanlık hizmeti sunar. Derin uzmanlık bilgisi ile yeni bakış açıları oluşturarak özgün ve profesyonel çözümler üretir.

Bünyesinde barındırdığı zengin danışman kadrosu ile işletmelere ihtiyaç duydukları konularda profesyonel danışmanlık hizmetleri sunarak gerek yatırım, finans, teşvik konularında yol göstermekte gerekse bürokratik işlemlerin takibini üstlenerek ilgili izin veya belgelerin alınmasında müşterilerinin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Önemli bir karar verirken, işletmelerinizde ciddi değişiklikler yaparken ve ciddi bir probleminizi çözerken yanınızda bizim olmamızın faydasını kısa sürede hissedeceksiniz.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com